chaty v Českém Ráji na facbooku

Pro pobavení

Dětenice

DěteniceJediným krokem přes práh krčmy se přenesete z 21. století do středověku. Se zatajeným dechem budete vnímat energii, která sálá z klenutí a starých kamenných zdí. Usaďte se na dřevěné lavice ke kamenným stolům. Zdejší specialitou je maso pečené na otevřeném ohni a další jídla, které jen tak někde neochutnáte.

 

 

 

Koupaliště Kněžmost

koupalištěV roce 2011 byla vybudováno nové koupaliště. V areálu najdete travnatou plochu k opalování, hřiště k aktivnímu odpočinku, tenisové kurty pro milovníky sportu a samozřejmě i stánek s občerstvením.

 

 

 

Golf

golfPro milovníky golfu se přibližně 20m od areálu nachází golfové hřiště, na kterém si můžete vypůjčit golfové vybavení a vyzkoušet si tak, krásy golfu.

 

 

 


Rybniční areál Suhrovice

rybníkyV nedávné době byla dokončena výstavba soustav rybníků, začínající za humny Suhrovic, jdoucí údolím až do Drhlen. Kde se nachází místní rarita a to jsou živí králíci, kteří obývají jeden z ostrovů. Možnost krmení pomocí provazové lanovky.

 

 

 

Rozhledna Čížovka

ČížovkaV blízkosti Kněžmosta, asi 10 km od Mnichova Hradiště se nachází 39,4 m vysoká turistická rozhledna. Stavba s kovovou konstrukcí a zděnou základnou začala v srpnu 2012 a již v červnu roku 2013 byla dokončena hrubá stavba.

 

 

Doporučené web stránky – pro zajímavosti, akce a sport: http://www.cesky-raj.info